Людмила Ларкина,
Австралия
Я - странник, накопивший впечатления,
Но не нашедший тихого житья.
Пишу в блокнот обиды поколения,
И верую в Святые Жития.
Людмила Ларкина.
Австралия.
Мои стихи и прозу можно почитать здесь:
http://larkina.priestt.com/
http://www.priestt.com/chr/poets/poets_158.html
http://www.stihi.ru/avtor/leonida55
http://www.litsovet.ru/index.php/author.page?author_id=5638
http://www.unification.net.au/authors/name/11
Дорогие читатели! Не скупитесь на ваши отзывы,
замечания, рецензии, пожелания авторам. И не забудьте дать
оценку произведению, которое вы прочитали - это помогает авторам
совершенствовать свои творческие способности
Чему учили то и получили. Помню своих учительниц - коммунисток, политинформации и семинары на тему "Бога нет!". Чего хотите от безбожно взрощенного поколения? А в Думе сидит её пузатый ученик и отрыгивает красной икрой. Думаете правду жизни показали, верно! Но это в правительство надо писать. Комментарий автора: Благодарю за интерес к моему творчеству.
И, всё же, хорошо бы знать Ваше имя.
Людмила Ларкина.
женя блох
2009-02-17 08:17:45
Впечатляет до слез.Бездушие мира бескрайно и злость не имеет границ,
но помнить всегда нам надо добро
и терпенье,тех,кто научил нас писать слово мама!
Александр Литвиненко
2016-01-26 12:23:57
Без слез читать нельзя. Справедливость - высший Божий закон. Когда этот закон нарушается сходят на нет цивилизации, империи, гаснут звезды, планеты сходят с орбит.(Так кажется у Проханова).Главная угроза существования России, не США, а вот эта нищая учительница, хоть на паперти, хоть в классе, на фоне многомиллионных зарплат и доходов руководителей бюджетных Госкорпораций, которых в России тысячи. НЕСПРАВЕДЛИВО , НЕПРАВИЛЬНО, НЕ ПО БОЖЕСКИ!
Проза : Студентки - Таисия Кобелева У новелі «Студентки» образ Єви-Ніколь і її брата Джеймса, як іноземців, я вибрала не просто так. Кожна людина, стаючи християнином, отримує від Бога якесь завдання, щоб виконати Його план спасіння людства. Іноді людина виконує це завдання далеко віл свого дому. Ніколь не вважала це місто своїм домом назавжди, вони з братом постійно чекали можливості повернутись на Батьківщину. Так само кожен християнин вважає Землю своїм тимчасовим домом. Тут він виконує Божий задум для нього, адже всі люди народились не просто так.\\r\\n В образі Джеймса показаний той старший брат, про якого мріє кожен. Джеймс опікується своєю сестрою і докладає до її навчання чималих зусиль. Він став опорою своїй молодшій сестрі, яка сама б не вижила в чужій країні і чужому місті.\\r\\n Коли Єва познайомила Лізу, а Джеймс Олега, з Богом, вони виконали своє завдання тут і могли повернутись додому.\\r\\n Ліза і Настя на початку твору – символи дівчат, які вважають, що усім для повного щастя, не вистачає бойфренда. Тому вони більше ніяк не могли пояснити веселий настрій своєї сусідки.\\r\\n Ліза – людина, яка шукає сенс свого життя, шукає наполегливо. Будучи на дні відчаю, вона спочатку піддається йому і кидається на Єву з ножем, потім кидає її під машину. Злякавшись свого вчинку, дівчина трішки бере свої відчуття під контроль і зривається на Насті. На самому дні відчаю Бог подав їй свою Руку через пісню, яку вона почула через відкриті вікна Дому Молитви. Там лунала пісня Олександра Бейдика «Отпусти».\\r\\n Настя – образ впертих людей, яким не жаль нікого, крім себе. Однак в кінці твору вона теж приходить до Бога.\\r\\n